Zawieszka pojedyncza na owal chrom

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1120-10
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1,61 zł 1,98 zł

Produkt: Zawieszka pojedyncza, hak do rury owalnej.

Wymiary: 10/15/20/25cm

Materiał: Drut gr. 5,5mm

Kolor: Chrom

Opis: Zawieszka pojedyncza/haczyk została stworzona z myślą o wykorzystaniu jej do mocowania na owalnej szynie chromowanej do profili ściennych. Jest to praktyczne i estetyczne rozwiązanie do zawieszania pojedynczych przedmiotów, takich jak ubrania, akcesoria, narzędzia czy dekoracje. Zawieszka łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Pomaga w organizacji przestrzeni. Jest bardzo solidnie wykonana - z grubego drutu, co daje gwarancje długotrwałego użytkowania. Produkt jest wszechstronny i może być wykorzystywany w różnych kontekstach, takich jak sklepy, garderoby, biura czy domowe przestrzenie.

Zawieszka to jedno z akcesorium systemu modułowego. Garderoba modułowa to funkcjonalny mebel do zastosowania w sklepach odzieżowych lub garderobie domowej. Konstrukcja oparta na systemie profili ściennych pozwala na dostosowanie układu wieszaków i wyposażenia do konkretnych potrzeb i preferencji - co pozwala na tworzenie dowolnej ilości konfiguracji. Najważniejsze cechy garderób modułowych:

  • Uniwersalność i elastyczność - Zastosowanie systemu profili ściennych umożliwia swobodne konfigurowanie rozmieszczenia wieszaków i innych elementów wyposażenia - wieszaków skośnych, poprzeczki i wieszaka ramowego itd. Dzięki temu, garderoba może być dostosowywana do różnych rodzajów odzieży i potrzeb użytkownika.

  • Zmienna konfiguracja - Możliwość wymiany elementów wyposażenia, takich jak półki, wieszaki czy inne akcesoria, pozwala na łatwą adaptację garderoby do zmieniających się kolekcji, sezonów i potrzeb użytkowników.

  • Solidność konstrukcji - Szyny przymocowane do ściany zapewniają stabilną podstawę dla całej konstrukcji. To ważne, aby konstrukcja była trwała i odporna na obciążenia.

  • Łatwość montażu - To istotna cecha, zarówno w przypadku sklepów, gdzie czas jest cenny, jak i w domowej przestrzeni, gdzie użytkownicy chcą szybko i bezproblemowo skonfigurować garderobę.

  • Możliwość rozbudowy - Możliwość powiększania garderoby o kolejne moduły pozwala na dostosowanie mebla do zmieniających się potrzeb lub rozszerzenie go w przyszłości.

Warto pamiętać, że niezależnie od zastosowania, konstrukcja musi być odpowiednio zamocowana i stabilna, aby uniknąć potencjalnych problemów z bezpieczeństwem.

Profile ścienne charakteryzują się możliwością nieskończonych konfiguracji. Wszystko zależy od wizji i potrzeb naszych klientów. Aby jak najlepiej dopasować produkt do siebie, warto zapoznać się z naszymi akcesorami do profili ściennych.