Stojak ubraniowy LOFT 144x120x50cm CZARNY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 799-ST
  • Producent: Best-Line
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 243,09 zł 299,00 zł

Wymiary: Całkowite: 144x120x50cm (wys. x szer. x głęb.); Wymiary paczki (po złożeniu): 130x50x12cm
Materiał: Rura stalowa ø25mm, profil kwadratowy 30x30mm;
Kolor: Czarny (malowany proszkowo)

Opis: Stojak ubraniowy LOFT o wymiarach 144x120x50cm.

Stojak ubraniowy LOFT w kolorze czarnym to nowoczesny i stylowy mebel służący do przechowywania odzieży. Jego wymiary wynoszą 144 cm wysokości, 120 cm szerokości oraz 50 cm głębokości, co czyni go przestronnym i funkcjonalnym elementem w aranżacji wnętrza.

Zastosowanie koloru czarnego w projekcie nadaje stojakowi ubraniowemu charakteru i elegancji. Ten nawiązuje do stylu industrialnego czyli loftowego, cechującego się surowością i minimalistycznym wzornictwem. Stojak ubraniowy o takich wymiarach zapewnia dużo miejsca do zawieszenia odzieży, takiej jak płaszcze, kurtki, spodnie, koszule i inne ubrania. Może znaleźć zastosowanie w sypialni, przedpokoju, garderobie, sklepie odzieżowym, szatni, poczekalni czy innym miejscu, gdzie przechowywanie ubrań jest istotne.

W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy nowoczesny, wytrzymały na duże obciążenia i efektowny wieszak.    

 

Złożenie nie wymaga użycia narzędzi, poszczególne elementy stojaka są ze sobą trwale i estetycznie zespawane. Zastosowanie tulejek wzmacnia wieszak i umożliwia szybkie składanie i rozkładanie.

 

Wymiary stojaka po złożeniu 130x50x12cm. Wykonany ze stalowych profili, malowanych proszkowo na kolor czarny. Przy podstawie regulowane, dyskretne stopki.