Poprzeczka na wieszaki 120cm

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 400-120
 • Dostępność: Brak Brak
 • szt.
 • Cena netto: 27,58 zł 33,92 zł
 • Niedostępny

Produkt: Wspornik na wieszaki do szyny

Wymiary: 120cm (dł.)

Materiał: Stalowa rura owalna (30x15mm)

Kolor: Chrom

Opis: Solidna poprzeczka na wieszaki wykonana ze stali. Poprzeczka jest niezbędna do zaczepienia zawieszek na system profili ściennych typu: wieszak skośny, schodek, wieszak prosty itp. dostępnych w naszej ofercie.

Solidna poprzeczka to istotny element systemu profili ściennych, który umożliwia wygodne i funkcjonalne wykorzystanie różnych rodzajów wieszaków oraz zawieszek. Poprzeczka jest niezbędna do zaczepiania różnych rodzajów wieszaków, takich jak wieszaki skośne, schodki, wieszaki proste itp. Może być wykorzystywana w wielu różnych miejscach, od sklepów po domowe garderoby. Wykonanie z trwałej stali zapewnia solidność i wytrzymałość poprzeczki. To ważne, aby była w stanie utrzymać obciążenia od zawieszonych produktów. Dzięki możliwości zaczepienia różnych rodzajów wieszaków, poprzeczka pozwala na elastyczne wykorzystanie przestrzeni i tworzenie różnorodnych prezentacji. Montaż poprzeczki na systemie profili ściennych jest łatwy i pewny, co zagwarantuje stabilność i bezpieczeństwo.

Poprzeczka to podstawowe akcesorium systemu modułowego. Garderoba modułowa to funkcjonalny mebel do zastosowania w sklepach odzieżowych lub garderobie domowej. Konstrukcja oparta na systemie profili ściennych pozwala na dostosowanie układu wieszaków i wyposażenia do konkretnych potrzeb i preferencji - co pozwala na tworzenie dowolnej ilości konfiguracji. Najważniejsze cechy garderób modułowych:

 • Uniwersalność i elastyczność - Zastosowanie systemu profili ściennych umożliwia swobodne konfigurowanie rozmieszczenia wieszaków i innych elementów wyposażenia - wieszaków skośnych, poprzeczki i wieszaka ramowego itd. Dzięki temu, garderoba może być dostosowywana do różnych rodzajów odzieży i potrzeb użytkownika.

 • Zmienna konfiguracja - Możliwość wymiany elementów wyposażenia, takich jak półki, wieszaki czy inne akcesoria, pozwala na łatwą adaptację garderoby do zmieniających się kolekcji, sezonów i potrzeb użytkowników.

 • Solidność konstrukcji - Szyny przymocowane do ściany zapewniają stabilną podstawę dla całej konstrukcji. To ważne, aby konstrukcja była trwała i odporna na obciążenia.

 • Łatwość montażu - To istotna cecha, zarówno w przypadku sklepów, gdzie czas jest cenny, jak i w domowej przestrzeni, gdzie użytkownicy chcą szybko i bezproblemowo skonfigurować garderobę.

 • Możliwość rozbudowy - Możliwość powiększania garderoby o kolejne moduły pozwala na dostosowanie mebla do zmieniających się potrzeb lub rozszerzenie go w przyszłości.

Warto pamiętać, że niezależnie od zastosowania, konstrukcja musi być odpowiednio zamocowana i stabilna, aby uniknąć potencjalnych problemów z bezpieczeństwem.

Garderoby modułowe charakteryzują się możliwością nieskończonych konfiguracji. Wszystko zależy od wizji i potrzeb naszych klientów. Aby jak najlepiej dopasować garderobę do siebie, warto zapoznać się z naszymi akcesorami do profili ściennych.