Wyposażenie sklepów

18-11-2014

Best-line oferuje Państwu wysokiej jakości meble sklepowe. Odpowiednie wyposażenie siedziby działalności handlowo-usługowej jest kluczowym elementem sukcesu w biznesie. Gwarantuje ono wygodę pracy oraz umożliwia uporządkowanie towarów oferowanych na sprzedaż. Istotną kwestią jest także fakt estetyki i funkcjonalności. Są to cechy, na które klienci i pracownicy zwracają szczególną uwagę, dlatego warto, aby meble sklepowe były odpowiednio dobrane. Proponujemy rozmaite rozwiązania, które przekonują innowacyjnymi detalami, znacznie zwiększającymi wygodę użytkowania.

Trwały i praktyczny asortyment wyposażenia wnętrz usługowych
Wśród oferowanych przez Best-line rozwiązań znajdują się różnego rodzaju meble sklepowe. Jednym z ważnych elementów wyposażenia są lady. Charakteryzują się one przyciągającym uwagę wyglądem oraz solidnością wykonania. Posiadamy lady obsługowe z charakterystyczną nadstawką, przy których następuje finalizacja transakcji oraz lady wystawowe, będące miejscem ekspozycji towarów. Lady dopasowane są wyglądem i stylem do charakteru prowadzonej działalności. Proponujemy m.in. ekskluzywne lady jubilerskie oraz lady recepcyjne, niezbędne w firmach usługowych, biurach, bibliotekach czy przychodniach. Z kolei do sklepów obsługowych idealne będą lady impulsowe, na produkty sprzedawane codziennie w dużych ilościach. Tego typu meble do sklepu przyciągają uwagę nowoczesnym i estetycznym stylem wykonania oraz gwarantują wygodę — zarówno pracownikom, jak i klientom. Lady mogą być wykonane w całości z drewna lub metalu bądź posiadać atrakcyjne przeszklenia, co przyciąga uwagę klientów sklepu.

Usługa na zamówienie i bogaty wybór mebli
Jeżeli chodzi o inne meble do sklepu, to oferujemy wyposażenie dla wielu typów firm. Z powodzeniem urządzą Państwo z nami sklepy wielobranżowe, spożywcze, konfekcyjne, odzieżowe, obuwnicze, sportowe, a nawet markety budowlane. W asortymencie znajdują się półki, szafki z drzwiczkami, a także wielorakie regały w różnych rozmiarach oraz stoły ekspozycyjne. Posiadamy również szafki wolnostojące z dużą ilością półek oraz gondole dwu- i trójstronne. Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne zabudowy w systemie Slatwall. Wszystkie meble dostępne są wielu wariantach kolorystycznych i różnych rozmiarach. Najbardziej popularne obecnie kolory mebli to: biały, grafit, czarny, wenge, klon i buk. Wykonano je z solidnej płyty MDF, która gwarantuje trwałość, długą żywotność, a zarazem niezwykle estetyczny wygląd. Dodatkowy element w postaci kółek znacznie ułatwia przemieszczanie mebli, co jest ważne w przypadku wyjątkowo przestronnych wnętrz.

Co ważne, wykonujemy także meble na wymiar. Na specjalne zamówienie klienta dopasujemy całe wyposażenie lokalu tak, aby prezentowało się niezwykle efektownie, a zarazem było wysoce funkcjonalne i oddawało indywidualny charakter działalności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług Best-line. Zaufało nam już bardzo wielu klientów, a ich zadowolenie jest najlepszą dla nas rekomendacją