Wsuwka do panelu Spacewall 2m Aluminium bw

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 453-2SK
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 13,81 zł 16,99 zł

Produkt: Wsuwka do panelu Spacewall
Wymiary: 2m (dł.) możliwość docięcia na wymiar
Materiał: Aluminium
Kolor: Srebrny

Opis: Dwustronna, aluminiowa wsuwka do panelu Spacewall. Umożliwia maszynowe oklejanie krawędzi bocznych obrzeżem meblowym PCV - to sprawia, że możemy krawędzie Twojego panelu wykończyć w tym samym kolorze, lub innym jeżeli takie masz życzenie! 

Aluminiowa wsuwka jest niezbędnym wyposażeniem dla Twojego panelu Slatwall. Zapewnia bezpieczne użytkowanie paneli i zawieszanie na nich elementów, takich jak półki, uchwyty czy inne akcesoria systemu Spacewall. Nasza wsuwka jest odpowiednio dostosowana do przewidywanych obciążeń, odpowiednio zabezpiecza frez, dzięki czemu panel nie rozwarstwi się nawet gdy znacznie go obciążysz. Wsuwki Aluminiowe pod tym względem są znacznie bezpieczniejsze niż wsuwki aluminiowe. 

Dwustronna, aluminiowa wsuwka do panelu to element pasujący do systemu paneli oraz gondoli Slatwall/Spacewall/Shopwall. System ten znajduje zastosowanie w hurtowniach i w sklepach różnych branż m.in. odzieżowych, sportowych, obuwniczych, a także pozwala na zorganizowanie prywatnych wnętrz - garderób, garaży czy warsztatów. Aluminiowa wsuwka jest niezbędnym wyposażeniem dla Twojego panelu Slatwall. Zapewnia bezpieczne użytkowanie paneli i zawieszanie na nich elementów, takich jak półki, uchwyty czy inne akcesoria systemu Spacewall. Nasza wsuwka jest odpowiednio dostosowana do przewidywanych obciążeń, odpowiednio zabezpiecza frez, dzięki czemu panel nie rozwarstwi się nawet gdy znacznie go obciążysz. Wsuwki Aluminiowe pod tym względem są znacznie bezpieczniejsze niż wsuwki aluminiowe. Zastosowanie aluminium sprawia, że wsuwka jest lekka, trwała, odporna na korozję i nie odbarwia się co czyni ją odpowiednią do zastosowań w różnego rodzaju przestrzeniach wystawienniczych i handlowych.

Jesteśmy producentem paneli Slatwall i najcześciej przygotowujemy je w komplecie z odpowiednimi wsuwkami. Dodatkową wsuwkę będziesz potrzebował, jeżeli przewidujesz łączenie paneli jeden nad drugim. Nasze panele posiadają półfrez umożliwiający niewidoczne i bardzo proste połączenie paneli w ten sposób.

 

Systemy panelowe Slatwall wraz z akcesoriami pozwalają na tworzenie wyjątkowych i bardzo indywidualnych ekspozycji oraz organizację powierzchni w magazynie, sklepie lub domu. Panele Slatwall doskonale pomogą zorganizować przestrzeń wokół Ciebie. W każdym momencie możesz elastycznie modyfikować ułożenie akcesoriów na panelach, dopasowując zawieszenie przedmiotów według bieżących potrzeb. Stwórz swoje wyjątkowe miejsce razem z nami!