Wsporniki pod półkę L=40cm szyny chrom universal

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 729
 • Producent: Best-Line
 • Dostępność: Jest Jest
 • kpl.
 • Cena netto: 16,02 zł 19,70 zł

Produkt: Wsporniki pod półkę (para) na szyny

Wymiary: 40cm (dł.)

Materiał: Stal gr. 2mm!

Kolor: Chrom

Opis: Para wsporników pod półkę (także szklaną) montowaną na system profili ściennych. Stal o gr. 2mm. Dostępne również wsporniki o długości 25 lub 30cm

 

Wsporniki stalowe to istotne akcesorium systemu profili ściennych, bardzo wygodne i praktyczne. Stal o grubości 2mm zapewnia wystarczającą wytrzymałość i stabilność, aby półka mogła bezpiecznie utrzymać obciążenie. Może być wykorzystywana w wielu różnych miejscach, od sklepów po domowe garderoby - wszędzie tam gdzie potrzeba wyeksponować akcesoria odzieżowe, buty, narzędzia itd.

Pamiętaj jednak, że oprócz samej grubości materiału istotne jest również prawidłowe zamocowanie wsporników do profilu oraz odpowiednie przemyślenie samego systemu montażu. Warto upewnić się, że wsporniki są właściwie rozłożone, aby równomiernie przenosić ciężar półki. Jeśli półka jest szklana, ważne jest także zastosowanie odpowiednich elementów mocujących, które nie uszkodzą delikatnej powierzchni szkła. Jeżeli potrzebujesz użyć wsporników pod półkę szklaną, prosimy o taką informację - dołączymy gumowe przyssawki GRATIS!

Wsporniki to podstawowe akcesorium systemu modułowego. Garderoba modułowa to funkcjonalny mebel do zastosowania w sklepach odzieżowych lub garderobie domowej. Konstrukcja oparta na systemie profili ściennych pozwala na dostosowanie układu wieszaków i wyposażenia do konkretnych potrzeb i preferencji - co pozwala na tworzenie dowolnej ilości konfiguracji. Najważniejsze cechy garderób modułowych:

 • Uniwersalność i elastyczność - Zastosowanie systemu profili ściennych umożliwia swobodne konfigurowanie rozmieszczenia wieszaków i innych elementów wyposażenia - wieszaków skośnych, poprzeczki i wieszaka ramowego itd. Dzięki temu, garderoba może być dostosowywana do różnych rodzajów odzieży i potrzeb użytkownika.

 • Zmienna konfiguracja - Możliwość wymiany elementów wyposażenia, takich jak półki, wieszaki czy inne akcesoria, pozwala na łatwą adaptację garderoby do zmieniających się kolekcji, sezonów i potrzeb użytkowników.

 • Solidność konstrukcji - Szyny przymocowane do ściany zapewniają stabilną podstawę dla całej konstrukcji. To ważne, aby konstrukcja była trwała i odporna na obciążenia.

 • Łatwość montażu - To istotna cecha, zarówno w przypadku sklepów, gdzie czas jest cenny, jak i w domowej przestrzeni, gdzie użytkownicy chcą szybko i bezproblemowo skonfigurować garderobę.

 • Możliwość rozbudowy - Możliwość powiększania garderoby o kolejne moduły pozwala na dostosowanie mebla do zmieniających się potrzeb lub rozszerzenie go w przyszłości.

Warto pamiętać, że niezależnie od zastosowania, konstrukcja musi być odpowiednio zamocowana i stabilna, aby uniknąć potencjalnych problemów z bezpieczeństwem.

Garderoby modułowe charakteryzują się możliwością nieskończonych konfiguracji. Wszystko zależy od wizji i potrzeb naszych klientów. Aby jak najlepiej dopasować garderobę do siebie, warto zapoznać się z naszymi akcesorami do profili ściennych.