Wieszak ramowy "U" 100cm BLACK szyny universal

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1100-BL
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 41,19 zł 50,66 zł

Produkt: Wieszak ramowy "U" do szyny

Wymiary: 100x32cm (szer. x głęb.)

Materiał: Stalowa rura owalna (30x15mm)

Kolor: Czarny (malowany proszkowo)

Opis: Wieszak ramowy "U" o szerokości 100cm na system profili ściennych. Solidnie i estetycznie wykonany. Posiada 2 ograniczniki (kulki).

Wieszak ramowy "U" jest to solidne i funkcjonalne akcesorium do systemów profili ściennych, które umożliwiają ciekawą ekspozycję i organizację produktów w przestrzeniach. Wieszak jest zaprojektowany do montażu na systemie profili ściennych, co oznacza, że może być używany w różnych miejscach i mieć różne zastosowania - szczególnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz wyeksponować ubrania lub produkty odzieżowe w atrakcyjny i funkcjonalny sposób. Jest to więc świetne rozwiązanie do butików, sklepów odzieżowych, outletów czy domów towarowych. Taka garderoba będzie też ciekawym pomysłem na organizację ubrań w domu. Posiada dwa ograniczniki, które zapobiegają przesuwaniu się wieszaków na boki. To pomaga w utrzymaniu estetyki ekspozycji. Szerokość jest wystarczająca do umieszczenia na wieszaku większych ubrań czy innych produktów o większych rozmiarach. Malowanie proszkowe na czarno to nie tylko estetyczne wykończenie, ale również ochrona przed korozją.

   GARDEROBA 2M Z PÓŁKAMI DO SZAFY SKLEPU CZARNA a1 Rodzaj drzwi nie dotyczy

Wieszak ramowy "U" to podstawowe akcesorium systemu modułowego. Garderoba modułowa to funkcjonalny mebel do zastosowania w sklepach odzieżowych lub garderobie domowej. Konstrukcja oparta na systemie profili ściennych pozwala na dostosowanie układu wieszaków i wyposażenia do konkretnych potrzeb i preferencji - co pozwala na tworzenie dowolnej ilości konfiguracji. Najważniejsze cechy garderób modułowych:

  • Uniwersalność i elastyczność - Zastosowanie systemu profili ściennych umożliwia swobodne konfigurowanie rozmieszczenia wieszaków i innych elementów wyposażenia - wieszaków skośnych, poprzeczki i wieszaka ramowego itd. Dzięki temu, garderoba może być dostosowywana do różnych rodzajów odzieży i potrzeb użytkownika.

  • Zmienna konfiguracja - Możliwość wymiany elementów wyposażenia, takich jak półki, wieszaki czy inne akcesoria, pozwala na łatwą adaptację garderoby do zmieniających się kolekcji, sezonów i potrzeb użytkowników.

  • Solidność konstrukcji - Szyny przymocowane do ściany zapewniają stabilną podstawę dla całej konstrukcji. To ważne, aby konstrukcja była trwała i odporna na obciążenia.

  • Łatwość montażu - To istotna cecha, zarówno w przypadku sklepów, gdzie czas jest cenny, jak i w domowej przestrzeni, gdzie użytkownicy chcą szybko i bezproblemowo skonfigurować garderobę.

  • Możliwość rozbudowy - Możliwość powiększania garderoby o kolejne moduły pozwala na dostosowanie mebla do zmieniających się potrzeb lub rozszerzenie go w przyszłości.

Warto pamiętać, że niezależnie od zastosowania, konstrukcja musi być odpowiednio zamocowana i stabilna, aby uniknąć potencjalnych problemów z bezpieczeństwem.

Garderoby modułowe charakteryzują się możliwością nieskończonych konfiguracji. Wszystko zależy od wizji i potrzeb naszych klientów. Aby jak najlepiej dopasować garderobę do siebie, warto zapoznać się z naszymi akcesorami do profili ściennych.