Wieszak prosty do rury owalnej 40cm 10N

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 505
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 10,32 zł 12,69 zł

Produkt: Wieszak prosty do rury owalnej

Wymiary: 40cm (dł.)

Materiał: Stalowa rura owalna (30x15mm)

Kolor: Chrom

Opis: Wieszak prosty z 10 bolcami, o długości 40cm, do systemu profili ściennych do zamocowania na poprzeczce z rury owalnej

Wieszak prosty z 10 bolcami  to akcesorium stosowane w systemie profili ściennych, które służy do zawieszenia na poprzeczce lub rurze owalnej 30x10mm. Pozwala on na ciekawą ekspozycję towarów, a jego wymiary (40 cm) zapewniają odpowiednią przestrzeń do zawieszania różnych elementów, takich jak narzędzia, ubrania, czy inne przedmioty. 10 bolców nie tylko zapobiega przesuwaniu się towaru ale również pozwala na przejrzystą prezentację. Może być wykorzystywany w wielu różnych miejscach, od sklepów i outletów, sklepów z narzędziami po domowe garderoby. Wykonanie z trwałej stali zapewnia solidność i wytrzymałość wieszaka. To ważne, aby był w stanie utrzymać obciążenia od zawieszonych produktów. Montaż wieszaka na poprzeczce jest łatwy i pewny, co zagwarantuje stabilność i bezpieczeństwo.

Wieszak prosty z 10 bolcami to jedno z akcesorium systemu modułowego. Garderoba modułowa to funkcjonalny mebel do zastosowania w sklepach odzieżowych, domach towarowych, butikach lub garderobach domowych. Konstrukcja oparta na systemie profili ściennych pozwala na dostosowanie układu wieszaków i wyposażenia do konkretnych potrzeb i preferencji - co pozwala na tworzenie dowolnej ilości konfiguracji. Najważniejsze cechy garderób modułowych:

  • Uniwersalność i elastyczność - Zastosowanie systemu profili ściennych umożliwia swobodne konfigurowanie rozmieszczenia wieszaków i innych elementów wyposażenia - wieszaków skośnych, poprzeczki, wieszaka ramowego itd. Dzięki temu, garderoba może być dostosowywana do różnych rodzajów odzieży i potrzeb użytkownika.

  • Zmienna konfiguracja - Możliwość wymiany elementów wyposażenia, takich jak półki, wieszaki czy inne akcesoria, pozwala na łatwą adaptację garderoby do zmieniających się kolekcji, sezonów i potrzeb użytkowników.

  • Solidność konstrukcji - Szyny przymocowane do ściany zapewniają stabilną podstawę dla całej konstrukcji. To ważne, aby konstrukcja była trwała i odporna na obciążenia.

  • Łatwość montażu - To istotna cecha, zarówno w przypadku sklepów, gdzie czas jest cenny, jak i w domowej przestrzeni, gdzie użytkownicy chcą szybko i bezproblemowo skonfigurować garderobę.

  • Możliwość rozbudowy - Możliwość powiększania garderoby o kolejne moduły pozwala na dostosowanie mebla do zmieniających się potrzeb lub rozszerzenie go w przyszłości.

Warto pamiętać, że niezależnie od zastosowania, konstrukcja musi być odpowiednio zamocowana i stabilna, aby uniknąć potencjalnych problemów z bezpieczeństwem.

Garderoby modułowe charakteryzują się możliwością nieskończonych konfiguracji. Wszystko zależy od wizji i potrzeb naszych klientów. Aby jak najlepiej dopasować garderobę do siebie, warto zapoznać się z naszymi akcesorami do profili ściennych.