Stojak na kółkach 160x100x50cm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1130
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 149,22 zł 183,54 zł

Produkt: Stojak, transporter odzieżowy
Wymiary: 160x100x50cm (wys. x szer. x głęb.)
Materiał: Rura fi25mm, grubość ścianki 1mm!; Kółka obrotowe, trzpień z gwintem M8, wkręcane w podstawę. Gumowane, o zwiększonej przyczepności.
Kolor: Chrom

Opis: Stojak odzieżowy z systemu rurowo-złączkowego wykonany z rury chromowanej fi25mm. Produkt łatwy w montażu. Do zestawu oferujemy instrukcję wraz z kompletem niezbędnych złączek, zaślepek itp.

Stojak na wieszaki z systemu rurowo-złączkowego, wykonany z rury chromowanej fi25mm. Jego głównym przeznaczeniem jest odwieszanie wieszaków ubraniowych, co czyni go idealnym rozwiązaniem do różnych przestrzeni, takich jak garderoba, szatnia czy sklep odzieżowy.

Stojak ten został skonstruowany z wykorzystaniem systemu rurowo-złączkowego, co oznacza, że składa się z rur połączonych przy pomocy złączek. Ta konstrukcja gwarantuje zarówno wytrzymałość, jak i estetyczny wygląd. Rura chromowana o średnicy 25 mm dodaje stojakowi elegancji i nowoczesności, a zarazem jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Jednym z wyróżniających cech tego stojaka są kółka które pozwalają na bezproblemowe przesuwanie stojaka. To elastyczne podejście pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni w zależności od potrzeb.

Montaż tego mebla jest prosty i intuicyjny. W zestawie z produktem znajduje się komplet złączek, zaślepek i innych niezbędnych elementów, a także zestaw kluczy imbusowych i schemat montażu, które ułatwią cały proces.