Stojak 150x120x50cm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 170
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 69,75 zł 85,79 zł

Produkt: Stojak odzieżowy
Wymiary:
150x120x50cm (wys. x szer. x głęb.)
Materiał: Rura fi25mm, grubość ścianki 1mm!
Kolor: Chrom

 

Nowość! Nasze stojaki wyposażone są w nowe, estetyczne stopki!

Opis: Stojak odzieżowy z systemu rurowo-złączkowego wykonany z rury chromowanej fi25mm. Produkt łatwy w montażu. Do zestawu oferujemy instrukcję wraz z kompletem niezbędnych złączek, zaślepek itp.

Stojak odzieżowy to wszechstronny mebel, bazujący na systemie rurowo-złączkowym, który służy do przechowywania ubrań w sposób funkcjonalny i estetyczny. Wykonany jest z rury chromowanej o średnicy 25 mm i grubości 1 mm, co sprawia, że konstrukcja jest stabilna i wytrzymała - przy równomiernym rozmieszczeniu  towaru. Chromowana powierzchnia daje efekt połysku i pasuje do różnych stylów wnętrz, od nowoczesnych po klasyczne oraz chroni elementy przed korozją. Stojak odzieżowy tego typu jest bardzo funkcjonalny - znajdzie swoje zastosowanie od sklepów odzieżowych, galerii handlowuch, targów odzieżowych, po biura i szatnie, a także prywatne pokoje, gdzie nasze ubrania potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania.

Podstawa stojaka została wykończona estetycznymi stopkami, które zapobiegają przesuwaniu się stojaka.

Montaż tego mebla jest łatwy i intuicyjny. W zestawie z produktem znajduje się instrukcja. Dodatkowo, otrzymuje się kompletny zestaw niezbędnych złączek, zaślepek i innych elementów, które ułatwiają składanie mebla.

Czym jest system rurowo-złączkowy?

Jest to system składający się z rur połączonych w odpowiednich miejscach za pomocą złączek. System ten jest uniwersalny, można go wykorzystać do stworzenia różnego rodzaju konstrukcji - przede wszystkim mebli do przechowywania i prezentowania ubrań. Zachęcamy do przejrzenia gotowych stojaków i regałów z naszej oferty lub stworzenia indywidualnego projektu z dostępnych rur i akcesoriów.