Drążek meblowy do szafy (komplet)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: DRA-MEBL-100
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 12,78 zł 15,72 zł

Produkt: Drążek do meblowy szafy, garderoby
Wymiary: Długość 50, 100, 150cm lub inna dowolna w zakresie do 150cm
Materiał: Rura stalowa fi25mm
Kolor: Chrom

DRĄŻEK MEBLOWY DO SZAFY ø25mm (50cm, 1m  lub 1,5m) + ROZETY STALOWE (2 SZT.) + WKRĘTY (6 SZT.) + CIĘCIE GRATIS

  • Wymiary: 50cm, 1m lub 1,5m lub (rurkę możemy przyciąć na dowolny wskazany wymiar, do pełnego centymetra. Jeżeli nie dokonasz wyboru cięcia wysyłamy maksymalną długość jaką wybrałeś z rozwijanego menu.
  • Materiał: Rura stalowa ø25mm, grubość ścianki 1mm!
  • Kolor: Chrom
  • Kod: DRA-MEBL

Opis:

Rura drążkowa o średnicy zewnętrznej fi 25 mm to element, który często znajduje zastosowanie w różnych projektach, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Wykonana ze stali, pomalowana na kolor chrom. Rury drążkowe są wykorzystywane w wielu dziedzinach, w tym w meblarstwie oraz do tworzenia różnego rodzaju konstrukcji. Drążek meblowy o średnicy tej średnicy jest stosunkowo uniwersalnym komponentem, który może pełnić różne funkcje, w zależności od projektu.

Długość rury drążkowej fi 25 mm jest dowolna, co oznacza, że może być dostosowana do konkretnej potrzeby projektowej. Może to być krótka rurka służąca jako uchwyt do szuflad, wieszak do ubrań czy podpora do regału. Może również występować w dłuższych wariantach, które mogą być wykorzystane jako elementy konstrukcyjne w meblach lub w innych projektach.

Rury o tej średnicy są stabilne i wytrzymałe, co sprawia, że są popularne w projektach, gdzie wymagana jest pewna siła nośna. Dzięki swojej uniwersalności, mogą być również łączone z różnymi akcesoriami, takimi jak łączniki, końcówki czy uchwyty, co daje dodatkowe możliwości projektowe.

Rura drążkowa o średnicy fi 25 mm to wszechstronny element, który może być wykorzystywany w różnych projektach meblowych, konstrukcyjnych i dekoracyjnych. Jej zastosowanie zależy głównie od kreatywności projektanta oraz specyfiki danego projektu.

Komplet zawiera rozety i wkręty, do mocowania.

 

Po zakupie prosimy o wiadomość na jakie odcinki ma być pocięty drążek z dokładnością do pełnego centymetra! W przypadku braku wiadomości wysyłamy maksymalny wybrany wymiar drążka!